Strona główna Aktualności Kapituła Kapłani Metryki Kronika Natanael Detektyw Wykazy
Dzisiaj jest środa, 18 września 2019 r. godz. 3:06
Aktualności


Wizyta duszpasterska 2012 / 2013
w parafii św. Bartłomieja

    piątek, 28 grudnia 2012 r.
  • od godz. 900 – Bukowiec Opoczyński,
  • od godz. 1530 – ulica Zielona i Osiedle Piastowskie.
    sobota, 29 grudnia 2012 r.
  • od godz. 900 – Wola Załężna.
    poniedziałek, 31 grudnia 2012 r.
  • od godz. 900 – Bielowice.
    środa, 2 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – sama Różanna (bez Dębinek),
  • od godz. 1530 – na Osiedlu Starostwo ulice: Parkowa, Żesławskiego, Nowa i Łąkowa.
    czwartek, 3 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – Dębinki,
  • od godz. 1530 – na Osiedlu Trąbki ulice: Starzyńskiego i Chopina.
    piątek, 4 stycznia 2013 r
  • od godz. 900 – ulice: Wałowa, Rzeczna i Błonie,
  • od godz. 1530 – na Osiedlu Trąbki ulice: Hubala i Waryńskiego.
    sobota, 5 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – Osiedle Kwiatowe, tzn. ul. Kwiatowa – domy, Liliowa, Narcyzowa, Krokusowa i Różana oraz Osiedle Milenijne, tzn. ta część, która należy do parafii św. Bartłomieja. Granicą jest ulica Piłsudskiego. A więc ulica Piłsudskiego prawa strona patrząc od ulicy Inowłodzkiej, ul. Dmowskiego, ul. Solidarności, ul. ks. Władysława Gąsiorowskiego, ul. św. Wojciecha, ul. św. Jadwigi, ul. św. Jana,
  • od godz. 1430 (godzinę wcześniej) – ulica Piotrkowska,
  • od godz. 1600 – ulica M. C. Skłodowskiej 2 i 3.
    poniedziałek, 7 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – Janów Karwicki i Dzioły,
  • od godz. 1530 – ul. M. C. Skłodowskiej 4, 6 i 8.
    wtorek, 8 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – Dzielna,
  • od godz. 1530 – ul. M. C. Skłodowskiej 10 i 26.
    środa, 9 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – Sitowa (od lasu Karwickiego do torów),
  • od godz. 1530 – ul. M. C. Skłodowskiej 12 i 14.
    czwartek, 10 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – Sitowa (od torów do Świnny) i Świnna oraz ul. Robotnicza w Opocznie,
  • od godz. 1530 – ul. M. C. Skłodowskiej 16 i 18.
    piątek, 11 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – ulice: Skalna, Przodowników Pracy, Limanowskiego, Przedszkolna, Łazienna i Mostowa,
  • od godz. 1530 – ul. M. C. Skłodowskiej 20, ul. Kolberga 2, 2A, 2B (dawne budynki Optexu).
    sobota, 12 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – Ostrów,
  • od godz. 1430 –– ul. Kolberga (pozostałe domy).
    poniedziałek, 14 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – Karwice i ul. Wapienna w Opocznie,
  • od godz. 1530 – ul. M. C. Skłodowskiej 24 i 24A.
    wtorek, 15 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – Adamów, ul. 1. Maja w Opocznie,
  • od godz. 1530 – ul. Norwida 1A i 3,
  • od godz. 1730 – ul. Norwida 1.
    środa, 16 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – Ogonowice (lewa strona od Opoczna),
  • od godz. 1530 – ul. Norwida 4 i 5, ul. Inowłodzka, ul. Stodolna.
    czwartek, 17 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – Ogonowice (prawa strona od Opoczna),
  • od godz. 1530 – ul. Konopnickiej 1A, 1, 2, ul. Słowackiego 1, 3,
  • od godz. 1730 – ul. Słowackiego 5 i 7, ul. Polna.
    piątek, 18 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – ulice: Spokojna, Cicha, Piaseczna, Plac Kilińskiego, Plac Strażacki, Szpitalna,
  • od godz. 1530 – ul. Słowackiego 9 i 11, ul. Staromiejska (od Kościelnej do Moniuszki i Targowej).
    sobota, 19 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – ul. Staromiejska (od Moniuszki i Targowej do Woli Załężnej),
  • od godz. 1430 – mieszkania prywatne przy ul. Perzyńskiego i Biernackiego oraz bloki Biernackiego 22 i 24.
    poniedziałek, 21 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – ul. Libiszewska, Krótka, Daleka i Drzymały,
  • od godz. 1530 – ul. Mickiewicza (bloki i domki), ul. Moniuszki.
    wtorek, 22 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – Plac Kazimierza Wielkiego i ul. Janasa,
  • od godz. 1530 – ul. Żeromskiego 1, 2, 3, 4, 5, 5A i 5B,
  • od godz. 1730 – ul. Żeromskiego 6 i 7.
    środa, 23 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – ul. 17. Stycznia i Zjazdowa,
  • od godz. 1100 – ul. Sobieskiego,
  • od godz. 1530 – ul. Żeromskiego 7A i 7B, Plac Zamkowy, Plac Kościuszki, ul. Batorego (domki), ul. Kwiatowa 40,
  • od godz. 1700 – ul. Żeromskiego 8 i 10, ul. Batorego (blok).
    czwartek, 24 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – ul. Piwna, Garncarska, Kołomurna,
  • od godz. 1530 – ul. Staromiejska blok 25, ul. Kwiatowa 34 i 36,
  • od godz. 1700 – ul. Kwiatowa 38.
    piątek, 25 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – ul. Kowalskiego, Szewska, Aleja Sportowa,
  • od godz. 1530 – ul. Spacerowa (domki i bloki).
    sobota, 26 stycznia 2013 r.
  • od godz. 900 – ul. Kościelna, Targowa,
  • kolęda na indywidualne zaproszenie.

Archiwum

statystyka