Strona główna Aktualności Kapituła Kapłani Metryki Kronika Natanael Detektyw Wykazy
Dzisiaj jest piątek, 18 października 2019 r. godz. 1:18
Aktualności

Intencje mszalne

14 – 20 października 2019 r.

Poniedziałek, 14 października 2019 r.
Wspomnienie dowolne św. Kaliksta I, papieża, męczennika
Wspomnienie dowolne św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy
630 1. W intencji trzeźwości narodu i za osoby uzależnione (od Bractwa Trzeźwości).
2. W intencji Zosi w kolejne urodziny, o Boże błogosławieństwo i za jej rodziców i brata.
700 1. † Wojciech KLIMEK (od uczestników pogrzebu)
2. † Roman PACAN (od uczestników pogrzebu)
3. † Leon BIAŁAS (od córki Ireny z dziećmi i wnukami)
730 1. † Feliks, Wanda TARNOWSCY; Jan, Antonina TARNOWSCY;
2. † Janina, Ignacy JUREK (greg. 8)
3. † Maria GOŁĄB (od chrześnicy Marianny Kucharskiej z rodziną)
800 1. † Jan LASKOWSKI; Karol, Franciszka KRAWCZYK; Franciszka LASKOWSKA;
2. † Helena RESZEL (od Weroniki Płuciennik z rodziną)
1645 1. † Bronisław BARAN
2. † Jan SURMA (od druhów z OSP w Opocznie)
1715 Nabożeństwo różańcowe
1800 1. † Marianna, Stanisław KMITA; Kazimierz CHOJNACKI; Marcjanna CABAJ; s. Marta zd. STOLARCZYK;
2. † Józef BROLA; Katarzyna, Franciszek BROLA; Antoni, Katarzyna WIERUSZEWSCY;
Wtorek, 15 października 2019 r.
Wspomnienie św. Teresy od Jezusa (z Avila), dziewicy, doktora Kościoła
630 † Mirosław HUK (od Zakładu Pogrzebowego „Rupniewski”)
700 1. † Zofia DEKA (od córki Danuty z mężem)
2. † Antoni BIAŁAS (od siostry Celi z synem Andrzejem z Golubia-Dobrzynia)
3. † Bożena PACAN (od Marianny i Józefa Kwapisz)
730 1. † Janina, Ignacy JUREK (greg. 9)
2. † Władysław STAL (od chrześnicy Danuty z rodziną)
3. † Bożena PACAN (od Koła Żywego Różańca, do którego należała)
800 1. † Józef SADOWSKI (12. rocznica śmierci); Marianna, Antoni, Janina SADOWSCY; Marianna, Marian MAJKRZAK;
2. † Janina PUCHAŁA; jej syn Krzysztof (8. rocznica pogrzebu, od uczestników pogrzebu)
1645 1. † Józef, Genowefa, Władysław POPECCY
2. † Wacław, Marianna, Wiesława, Józefa DĘBOWSCY
1715 Nabożeństwo różańcowe
1800 1. † Julian POGORZAŁA
2. † Ryszard ŁYSZCZYŃSKI (od cioci Broni Figura z rodziną)
3. † Helena DOMINIAK (od rodziny Koperów)
Środa, 16 października 2019 r.
Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
10. rocznica prekonizacji biskupa radomskiego Henryka Tomasika
630 † Waldemar WIJATA (od Zakładu Pogrzebowego „Rupniewski”)
700 1. † Danuta KĘSKA (od uczestników pogrzebu)
2. † Waldemar WIJATA (od kierownictwa i pracowników Blachpolu)
3. † Barbara RÓG (od rodziny Kowalskich)
730 1. † Helena, Stanisław MARTYKA; Maria, Stefan GRYGIEL; (od rodziny)
2. † Janina, Ignacy JUREK (greg. 10)
3. † Stefania ADAMCZYK (od córki Marzeny z rodziną)
800 1. † Jadwiga, Zofia ZIĘBA
2. † Stanisława, Edward, Stanisław, Stefan DĄBROWSCY
1645 1. † Henryk (rocznica śmierci), Tadeusz KSYTA
2. † Mariusz STĘPIEŃ (od Elżbiety Bieńko)
1715 Nabożeństwo różańcowe i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
1800 1. † Józefa, Franciszek, Józef KARBOWNIK
2. † Mieczysław ŚWIĄTEK (od rodziny Wójcików)
3. † Stanisław BARAN (od dzieci z rodzinami po zmarłej siostrze Genowefie)
Czwartek, 17 października 2019 r.
Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa, męczennika
630 † Janina WIKTOROWICZ (od Zakładu Pogrzebowego „Rupniewski”)
700 1. † Adam (13. rocznica śmierci), Edward JESIONEK; Kazimiera, Jan PIETRZYK;
2. † Władysława MICHALCZYK (od uczestników pogrzebu)
3. † Maria MALCZAK (pół roku po śmierci, od uczestników pogrzebu)
730 1. † Janina, Ignacy JUREK (greg. 11)
2. † ks. dr kan. Henryk KOŁODZIEJCZYK (od mieszkańców ul. Staszica z Gorzałkowa)
800 1. † Wincenty, Józefa, Dariusz TURLIŃSCY
2. † Rafał CABAJ (od wuja Janka z rodziną)
3. † Marianna MAJDZIŃSKA (od rodziny Poddębniaków)
1645 1. † Grzegorz WIJATA (od Koła Gospodyń Wiejskich z Karwic)
2. † Bronisława WOJEWÓDZKA (od Koła Gospodyń Wiejskich z Bukowca)
1715 Nabożeństwo różańcowe
1800 1. † Alojzy, Wiktoria, Stanisław, Jerzy BRZESCY; Irena KOZŁOWSKA; Alicja ADAMSKA;
2. † Henryk PIASECKI (1. rocznica śmierci)
3. † Włodzimierz POPECKI (od pracowników firmy WIS)
Piątek, 18 października 2019 r.
Święto św. Łukasza, ewangelisty
18. rocznica śmierci ks. bpa Jana Chrapka († 2001)
630 1. † Genowefa ŚLĄZAK (od brata z żoną i rodziną oraz rodziny Binków)
2. W 60. rocznicę ślubu Genowefy i Jana KRZYSZTOFIK i za całą rodzinę jubilatów.
700 1. † Teresa PACOCHA (4. rocznica śmierci)
2. † Lucjan JÓZEFIAK
3. † Krystyna, Kazimierz ADAMCZYK; zmarli z rodziny ŚLIWIŃSKICH, DOMAŃSKICH, CZASIEWICZÓW;
730 1. † Janina, Ignacy JUREK (greg. 12)
2. † Mieczysław ŚWIĄTEK (od uczestników pogrzebu)
3. † Stanisław KĘPSKI (od rodziny Rogów, Dębkowskich, Rudzkich)
800 1. † Maria (19. rocznica śmierci), Roman, Zdzisław, Jarosław KORUSIEWICZ; Zofia KMIECIK; Teofila, Kazimierz, Julian WOŹNIAK;
2. † Teresa KMITA (od Stanisława z żoną Leokadią)
1645 1. † Łukasz, Mieczysław PIELAS; Stanisława, Bolesław GUBIEC; Maria TURLIŃSKA;
2. † Zygmunt GOŁOS (od córek z rodzinami)
3. † Józef ZALEGA (5. rocznica śmierci)
1715 Nabożeństwo różańcowe
1800 1. † Zbigniew WITUŃ (20. rocznica śmierci)
2. † Anna KLIMEK; Stefan, Zdzisław, Jan, Ludwika, Kazimierz SZCZEPANIAK; Bogusz SZCZECH;
3. † Stanisław BARAN (od Teresy i Stanisława Woźniak z rodziną)
Sobota, 19 października 2019 r.
Wspomnienie dowolne św. Pawła od Krzyża, prezbitera
Wspomnienie dowolne świętych męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues’a, prezbiterów, oraz Towarzyszy
630 † Bronisław NOWAK (8. rocznica śmierci)
700 1. † Genowefa (25. rocznica śmierci), Adam BAŃCZYK
2. † Zdzisław, Marianna, Julian BRZEZIŃSCY
730 1. † Mieczysława KRAWIEC; Genowefa, Zygmunt KONECCY;
2. † Stanisław PACAN (2. rocznica śmierci); Marianna, Franciszek PACAN; (od rodziny Bugałów)
3. † Marianna, Stanisław RÓG
4. † Zofia GLISZCZYŃSKA (od bratanicy Danuty Świątek z rodziną)
800 1. W 45. rocznicę ślubu Barbary i Ireneusza SYKURSKICH oraz za ich dzieci i wnuki.
2. † Stanisław, Stanisława BUGAJSCY
3. † Janina, Ignacy JUREK (greg. 13)
830 Nabożeństwo różańcowe
1430 Msza święta chrzcielna
1500 Msza święta ślubna: Agata LASOTA i Wojciech KOSSAK
1545 Msza święta ślubna: Agnieszka WOJTAREK i Maciej DARMOROS
1630 Msza święta ślubna: Joanna KOSTRZEWA i Damian SYNOWIEC
1715 Msza święta ślubna: Justyna PANCER i Daniel GRABOWSKI
1800 Msza święta ślubna: Wiktoria HERNOGA i Maciej GRABOWSKI
29. Niedziela Zwykła, 20 października 2019 r.
600 † Robert MAJCHRZYK (13. rocznica śmierci)
730 1. † Emil SĘDKOWSKI (29. rocznica śmierci); zmarli z rodziny GERTÓW, SĘDKOWSKICH;
2. † Mirosław (22. rocznica śmierci), Marianna (9. rocznica śmierci) RZEPKA; Stanisław, Justyna, Antoni RZEPKA; Anna KOWALIK;
3. † Danuta BROLA (31. rocznica śmierci)
4. † Maria, Marian, Leszek, Waldemar TACZYKOWSCY
900 1. W 45. rocznicę ślubu Danuty i Stanisława STĘPNIÓW i za całą rodzinę jubilatów.
2. W 25. rocznicę ślubu Jana i Bogusławy KUPISÓW i za całą rodzinę jubilatów (od dzieci).
3. W 18. rocznicę urodzin Filipa i za jego bliskich.
1030 W 18. rocznicę urodzin Patryka BROLA i za jego bliskich.
1200 1. W 40. rocznicę ślubu Krystyny i Stanisława WIKTOROWICZÓW 1 w 65. rocznicę urodzin pana Stanisława oraz za dzieci i wnuki.
2. W 30. rocznicę ślubu Zofii i Stanisława SAGALARÓW i za dzieci.
3. W 10. rocznicę ślubu Katarzyny i Adama i za dzieci.
4. W 18. rocznicę urodzin Jakuba MROWIŃSKIEGO i za jego rodziców i rodzeństwo.
1600 1. † Stanisław BOLARCZYK (od uczestników pogrzebu)
2. † Janina, Ignacy JUREK (greg. 14)
1700 Nabożeństwo różańcowe
1800 1. † Józefa, Aleksander RYCHLICCY; Marianna, Jan OJRZANOWSCY; Jadwiga BOŁBOT;
2. † Wincenty, Janina WOŹNIAK (od syna Leszka z żoną i córką)

Archiwum

statystyka