Strona główna Aktualności Kapituła Kapłani Metryki Kronika Natanael Detektyw Wykazy
Dzisiaj jest wtorek, 24 listopada 2020 r. godz. 13:50
Aktualności

Intencje mszalne

23 – 29 listopada 2020 r.

Poniedziałek, 23 listopada 2020 r.
Wspomnienie dowolne św. Klemensa I, papieża, męczennika
Wspomnienie dowolne św. Kolumbana, opata
630 † Irena KLUSZCZYŃSKA (1. rocznica pogrzebu, od rodziny Kluszczyńskich z Dąbrówki oraz rodziny Stępniów i Bugajów z Ogonowic)
700 1. † Marianna KULETA (1. rocznica śmierci, od uczestników pogrzebu)
2. † Marian MATYJASKIEWICZ (od uczestników pogrzebu)
3. † Antonina JUROWSKA (od uczestników pogrzebu)
730 1. † Wiesława LASOTA (2. rocznica śmierci)
2. Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Magdaleny DĄBROWSKIEJ.
3. W 5. rocznicę ślubu Anny i Jarosława DĄBROWSKICH oraz za dzieci: w 4. rocznicę urodzin Beniamina, w 3. rocznicę urodzin Matyldy oraz Jędrzeja.
800 1. † Aniela KUPIS (od teściowej Stanisławy Marszałek)
2. † Bogdan WIADERNY (od chrześniaka Krzyśka z żoną i dziećmi)
1730 1. † Marek BARANOWSKI (1. rocznica śmierci)
2. † Stefania KĘDZIORA (od koleżanek i kolegów z pracy syna Krzysztofa)
3. † Barbara NOWAK (od chrzestnej Rozalii z rodziną)
4. † Halina BĄKOWSKA (7. dzień po śmierci, od siostry Marysi z mężem)
1800 1. † Wiktoria, Stanisław, Alojzy, Jerzy BRZESCY; Irena KOZŁOWSKA; Alicja ADAMSKA;
2. † Cecylia, Franciszek KMITA; Stanisław GĄSIOREK; Mirosław STĘPIEŃ;
3. † Jan WIKTOROWICZ (od wnuczków: Justyny, Jarosława i Andrzeja z rodzinami)
Wtorek, 24 listopada 2020 r.
Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy
630 1. Za naród żydowski, aby uznał w Jezusie Chrystusie Boga i swojego Zbawiciela i cieszył się Jego opieką.
2. † Krystyna GRUSZCZYŃSKA (od uczestników pogrzebu)
700 1. † Jan BIAŁAS (od uczestników pogrzebu)
2. † Józef JUREK (od sąsiadów)
3. O łaskę powrotu do zdrowia dla Aliny i Grażyny (od koleżanek).
730 1. † Jan (15. rocznica śmierci), Katarzyna, Walenty WIJATA.
2. W 40. rocznicę urodzin Gabriela BUGAJSKIEGO i za jego rodzinę.
3. † Maria KOWALCZYK (od męża Zdzisława)
800 1. † Władysław WIEPRZEK (od uczestników pogrzebu)
2. W podziękowaniu za łaski dla Barbary i Bartosza oraz ich rodzin o dalsze błogosławieństwo.
1730 1. † Krystyna, Jan, Adam GRZYBEK; Stanisław DOROŻKO;
2. † Piotr PACAN (od Teresy i Czesława Jurków)
1800 1. † Marianna, Antoni WÓJCIK; Katarzyna, Weronika, Antoni KONECCY;
2. † Dariusz PACAN (od chrzestnej Heleny z dziećmi)
Środa, 25 listopada 2020 r.
Wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy, męczennicy
630 † Antoni RZEPKA (w 3. miesiąc po śmierci, od córki Gabrysi)
700 1. † Piotr BINIEK (od uczestników pogrzebu)
2. † Wiktoria KULETA (od brata Stefana z żoną)
3. O łaskę zdrowia dla Aliny i Grażyny.
730 1. † Krzysztof BOLEK (od chrzestnego)
2. † Zbigniew DOBROWOLSKI (od kolegów i koleżanek z pracy syna Karola)
3. † Dariusz JARZĄB (30. dzień po śmierci, od taty)
800 1. † Marianna CZECHOWSKA (rocznica śmierci)
2. † Władysława ŚWIĄTEK (od chrześnicy Elżbiety Synowiec i kuzynki Stefanii Goska z rodziną)
1730 Wypominki kwartalne oraz nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
1800 1. W intencji kolejarzy i ich rodzin w święto patronki św. Katarzyny.
2. † Władysława, Stanisława JUNGIEWICZ; Tadeusz RUP; Robert GOŁUCHOWSKI;
3. † Marian WIKTOROWICZ (od rodziny Wiktorowiczów i Cieluchów)
4. † Wacław NOWAK (od syna Łukasz z żoną Sylwią, dziećmi: Oliwią i Marcelem, syna Rafała z żoną Moniką, dziećmi: Natalią, Filipem i Stasiem)
Czwartek, 26 listopada 2020 r.
630 † Piotr, Franciszka, Józefa, Stanisław PRAŻMOWSCY
700 1. † Jan WIKTOROWICZ (od brata Mariana z rodziną)
2. † Andrzej GĄSIOREK (12. rocznica śmierci)
3. † Marianna PACAN (30. dzień po śmierci, od dzieci z rodzinami)
730 1. † Marianna RÓG (od rodziny Dębkowskich)
2. † Ryszard RZEPKA (od szwagra Krzysztofa z rodziną)
3. † Teresa OWCZAREK (30. dzień po śmierci); Edyta MORAWSKA;
800 1. † Stefania KĘDZIORA (od rodziny Kupisów i Stępniów)
2. † Marian SZYMAŃSKI (od rodziny Rudalskich)
1730 1. † Stanisław, Anna, Stanisław, Edward KOŁODZIEJCZYK; Maria, Jan WIJATA;
2. † Wiesława, Jerzy SKŁADOWSCY (od rodziny Składowskich i Stępniów)
3. † ks. Ireneusz SZUSTAK (od rodziny Krawiec z ul. Kolberga)
1800 1. † Waldemar WIJATA (od koleżanek ze wspólnoty AL-ANON)
2. † Zofia LASOTA (od wnuczka Łukasza z żoną i córką)
Piątek, 27 listopada 2020 r.
630 † Stanisław FURA (30. dzień po śmierci)
700 1. † Zdzisław BŁAŻEJEWICZ (od Józefa Kośki)
2. † Stefan KĘDZIORA (od Jana Kędziory z rodziną)
730 1. † Marian SZYMAŃSKI (od rodziny Karbowników z Kotfina)
2. † Marian SZYMAŃSKI (od Małgosi Kraś i Eli Burdy)
3. † Jan WIKTOROWICZ (od chrześniaka Stanisława z żoną)
4. † Adam, Janina ŁUKOMSCY
800 1. † Józefa (3. rocznica śmierci), Stanisław KĘPSCY
2. † Lucyna MATYNIA (4. rocznica śmierci)
1730 1. † Mieczysław WIKTOROWICZ (2. rocznica śmierci)
2. † Aniela KUPIS (od sąsiadki Anny z mężem i rodziną)
3. † Wacław NOWAK (od córki Ewy z rodziną)
4. † Zbigniew BYCZKOWSKI (7. dzień po pogrzebie, od żony)
1800 1. † Dariusz, Mieczysław, Edward KOŁODZIEJCZYK
2. † Teresa WIJATA (od chrześniaka Tadeusza z rodziną)
3. † Zofia, Stanisław ADAMCZYK (od syna Mirosława z żoną i dziećmi)
Sobota, 28 listopada 2020 r.
630 † Anna DEKA (od wnuków: Szymona i Marty z rodziną)
700 1. † Marian WOJTAREK (od uczestników pogrzebu)
2. † Stefan WIEPRZEK (od rodziny Gorzałczyńskich, Szafranow i Drzazgów)
3. † Alicja KAŁWIŃSKA (30. dzień po śmierci, od męża i dzieci)
730 1. † Janina, Stanisław GĄSIOREK
2. † Anna, Stanisław (8. rocznica śmierci) CIEŚLIK
3. † Zdzisław CIECHULSKI (1. imieniny po śmierci)
4. † ks. Ireneusz SZUSTAK (od Koła Żywego Różańca Aliny Lasota z Opoczna)
800 1. † Zdzisław MATYNIA (imieninowa)
2. † Tadeusz RZEPKA (rocznica śmierci)
3. † Zdzisława WRONA
4. † Krystyna JELEŃ (od teściowej Marianny)
1500 Msza święta chrzcielna.
1615 Msza święta ślubna: Patrycja TURLIŃSKA i Adrian STEMPNIAK.
1800 1. † Zdzisława SZUMLAŃSKA (2. rocznica śmierci, z racji imienin)
2. † Zdzisław TELUS (imieninowa)
1. Niedziela Adwentu, 29 listopada 2020 r.
600 1. † Henryk ZALEGA (od uczestników pogrzebu)
2. † Katarzyna WOJTUN (od wnuka Marka z rodziną)
730 1. † Józef, Waldemar, Teresa CICHAŃSCY; Marianna, Józef BARAN;
2. † Stanisława, Antoni DĄBROWSCY; Rozalia, Franciszek GĄSIOREK;
3. † Aniela, Jan, Stanisława, Bartłomiej TELUS
4. † Józef NOWICKI
4. † Tadeusz KUPIS (od rodziny Stuleblaków)
900 1. W 40. rocznicę urodzin Anety oraz za męża i dzieci.
2. W 1. roczek Neli, za Maję w 6. urodziny CIEŚLIKIEWICZ oraz za całą rodzinę.
3. Dziękczynna w intencji dzieci rocznicowych ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Opocznie.
1030 1. W 18. rocznicę urodzin Kacpra KWAŚNIAKA.
1200 1. W 96. rocznicę urodzin Heleny WRZOSEK i za całą rodzinę.
2. W 80. rocznicę urodzin Józefy ADACH i za całą rodzinę jubilatki.
3. W 50. rocznicę urodzin Anny KLEIN i za córkę Magdalenę STĘPNIEWSKĄ w 30. rocznicę urodzin i za ich rodziny.
4. W 1. roczek Franciszka KĘDZIORY i za rodziców.
1800 1. † Marianna, Stanisław, Mieczysław BUGALSCY; Zofia, Jan GWIAZDA;
2. † Stanisława BENESIEWICZ (od syna Leszka z żoną i córkami)
3. † ks. Ireneusz SZUSTAK (od Koła Żywego Różańca Tadeusza Bugajskiego z Opoczna)

Archiwum

statystyka